close
چت روم
مطالب جالب

مطالب جالب

مطالب جالب

مطالب جالب
مطالب جالب
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • آنجلینا جولی
 • زندگی نامه تونی جا
 • دنیای اسرار آمیز کریس آنجل
 • کد تقلب بازی warceraft 3
 • کانتر
 • شیطان پرستی
 • بغل کردن
 • شیطان پرستی در ایران
 • زندگی نامه امینم
 • زندگی نامه آرنولد
 • محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  آیین دروغین شیطان پرستی

  این مطلب رو در دوشنبه 11 بهمن 1389 ساعت: 14:09 در سایت قرار داده است.

                                    آیین دروغین شیطان پرستی

   

   

  شیطان پرستی

  یکی از آیین های انحرافی و عرفان های دروغین نوظهور که از مصادیق آشکار دجال آخرالزمان است، آیین دروغین «شیطان پرستی« است که ارکان اصلی و بنیادین آن عبارتند از:

  1ـ ارتباط عمیق و ریشه دار با صهیونیسم و یهودیت انحرافی؛

  2- اعتقاد و باور به قدرتی شکست ناپذیر و فراگیر برای شیطان؛

  3- شهوت پرستی، فساد جنسی و زن پرستی؛

  4- استفاده ی گسترده از مشروبات الکلی، مواد مخدر و مواد روان گردان؛

  5- مادی گرایی و ثروت طلبی محض؛

  6- استفاده ی فراگیر از فیلم ها، تصاویر و موسیقی های حرام؛

  7- مسیح ستیزی و ضدیت با تمام آموزه های الهی عیسی مسیح(ع)

  نمادهای شیطان پرستان و تطبیق آن بر ویژگی های دجال

  آنتوان لاوی، مأمور شناخته شده ی سازمان جاسوسی آمریکا و بنیان گذار شیطان پرستی، بعد از تألیف دو کتاب انجیل شیطان پرستی و آیین شیطان پرستی و نوشتن یک سری مناجات ها با شیطان، به فکر پیاده کردن این افکار مخصوصا دستورات کتاب آیین شیطان پرستی در قالب نمادهای جالب و تازه افتاد. در بررسی نمادهای متعلق به شیطان پرستی خط بسیار روشنی از صهیونیسم(یهودیت انحرافی) و سیطنیسم(شیطان پرستی) به وضوح قابل مشاهده است.

  در ذیل، برخی از نمادهای شیطان پرستی که به عنوان نگین انگشتر، گردنبند، تصاویر بر روی دستبندها، پیراهن، شلوار، کفش، ادکلن، ساعت و ... درج شده و به ایران اسلامی نیز راه یافته است، مورد بررسی و معرفی قرار می گیرد.:

  1ـ نماد عددی «666»: این سمبل با عنوان «شماره تلفن شیطان»، توسط گروههای هوی متال وارد ایران اسلامی شده است، اما در حقیقت علامت انسان و نشانه ی جانور در میان شیطان پرستان تلقی می شود. از سالهای پیش تا کنون این عدد با اشکال مختلف بر روی دیوارهای شهرهای بزرگ کشور مشاهده می شود. «666» به ابجد، حروف «شیطان» نیز می باشد.

  «666» در الهیات مسیحی، کد عددی «دجال ضد مسیح»(Antichrist) است که پیش از ظهور منجی موعود به دشمنی و ستیز با تمام آرمان ها و آموزه های الهی عیسی مسیح(ع)     می پردازد.

  2- نماد صلیب شکسته شده: این نماد با هدف به سخره گرفتن مسیحیت و دشمنی آشکار با آموزه های الهی عیسی مسیح(ع)، وارد شیطان پرستی شده است.

  3- نماد صلیب وارونه(Cross Pown Upside): این نماد حکایت از وارونه شدن مسیحیت دارد و عمدتا برای استهزاء و سخره گرفتن این دین است.

  صلیب وارونه در گردن بندهای بسیاری مشاهده شده و خواننده های راک، انواع مختلف آن را به همراه دارند.

  دجّال، در الهیات مسیحی،«ضد مسیح» و در الیهات اسلامی، «مسیح دروغین» خوانده می شود و این از آنروست که دجال هر چند ادعای قدرت و کرامت های مسیحایی را دارد، اما در عمل به جنگ و ستیز با تمام نمادها و آموزه های عیسوی می پردازد.

  4- نماد هرج و مرج(Anarchy): این نماد به معنای از بین بردن تمام قوانین است و دلالت بر این امر دارد که «هر چه تخریب کننده است تو انجام بده!» این نما  مورد استفاده ی گروههای هوی متال است.

  5- نماد تک چشم فراگیر (All Seeing Eye): چشم در برخی نمادهای روشن فکری نیز به کار می رود. اما شیطان پرستان اعتقاد دارند، چشم در بالای هرم، چشم شیطان است و بر همه جا نظارت و اشراف دارد. این علامت در پیشگویی ها، جادوگری و کنترل مخصوص جادوگری مورد استفاده قرار می گیرد. گفتنی است این نماد بر روی دلار آمریکا نیز به کار رفته است.

  از مهم ترین ویژگی های دجال، تک چشمی بودن اوست. دجال، دارای تک چشمی افسون گر و شیطانی است.

  6- نماد پنتاگرام یا ستاره ی پنج پر: اگر نوشته ی وسط نماد، یعنی «Satanism به معنای شیطان گرایی» را همراه دایره حذف کنیم، آن وقت یک ستاره ی 5 ضلعی می ماند که همان نشانه ی ستاره ی صبح یهود یا پنتاگرام است. دجال دارای تک چشمی پرفروغ و درخشان است که همانند ستاره ی صبح می درخشد.

  7- نماد شهوت: این نماد به انگلیسی«Ankh» انشاء می شود. و سمبل شهوت رانی و باروری است. این نماد به معنای روح شهوت زنان نیز تعبیر می شود. امروزه نماد «فمنیسم» و «زن پرستی» نیز در واقع نمادی برداشت شده از سمبل های شیطانی است.

  از مهمترین ویژگی های دجال، ترویج شهوت پرستی، فساد جنسی و سوء استفاده از جذابیت های زنان است.

  8- نماد پرچم رژیم صهیونیستی: رژیم صهیونیستی علاوه بر حمایت های آشکار و پنهان، حتی از قرار گرفتن نماد رسمی کشور نامشروعش در کانون علائم شیطان گرایان نیز پرهیز نداردو

  بیشتر پیروان و حمایت کنندگان دجال در آخرالزمان یهودیانند.

  9- نماد ضد عدالت (Anti Justice): با توجه به این که تبر رو به بالا، در روم باستان نماد عدالت به شمار می آمده، شیطان پرستان تبر رو به پایین را با عنوان نماد ضد عدالت در راه پیمودن مسیر تاریک، انتخاب کرده اند.

  10- نماد چشم شیطان (Eye Of satan) این نماد نیز به معنای چشم شیطان و نظارت و اقتدار است و کمتر شناخته شده است.

  دجّال دارای تک چشم جادویی، افسون گر و شیطانی است که خیره شوندگان خود را تحت اقتدار و سیطره ی کامل خویش می گیرد.

   

   

  موضوع: مطالب جالب ,

  تعداد بازديد : 418
  نظرات()
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( هرچی بخوای )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  خرمشهر کیدز لاولی کیدز پسران شیاطین سیاه